УЗД діагностика


Результат УЗД (ультразвукове дослідження) часто є вирішальним аргументом при постановці діагнозу та виборі тактики лікування багатьох захворювань.

В останні роки найбільш помітного прогресу ультразвукова діагностика досягла завдяки таким технічним досягненням, як застосування трансректальних та трансвагінальних датчиків, методик, що використовують ефект Доплера (кольорова, енергетична, спектральна доплерографія). Вдалося домогтися підвищення роздільної здатності приладів у В-режимі та його модифікаціях (друга гармоніка, В-flow). Про поточні проблеми УЗД-діагностики читайте тут.

У нашій клініці Вам доступні найефективніші з нових технологій УЗД-діагностики. Це високоінформативний і безпечний метод дослідження, який легко переноситься всіма без винятку пацієнтами.

Що дає УЗД-діагностика?

* Розпізнати захворювання на ранніх стадіях розвитку
* Встановити діагноз при неясній клінічній картині
* Вчасно призначити лікування
* Контролювати перебіг лікування та його результати

У ряді випадків УЗД-діагностика постає як найнадійніший і необхідний метод встановлення діагнозу. Це дає лікарям вчасно призначити лікування та покращує його результати, іноді рятуючи життя пацієнта.

У той же час ультразвук не може замінити багато ендоскопічних, рентгенологічних і лабораторних методів дослідження. Навіть для нових приладів недоступні багато областей людського організму: головний мозок, легені, кістки. Тому при появі будь-яких скарг та проявів захворювання просимо Вас насамперед звернутися до лікаря відповідного профілю (терапевт, гастроентеролог), який може визначити доцільність того чи іншого методу дослідження.

Ми виконаємо Ваше ультразвукове дослідження за направленням лікаря або без нього*. У будь-якому випадку, висновки УЗД від наших фахівців приносять реальну допомогу. Наш висновок стане у нагоді і Вам і Вашому лікарю.

Для Вас ми розробили спеціальні програми обстеження та діагностики в гінекології та акушерстві, урології та нефрології, загальної УЗД-діагностики органів черевної порожнини, щитовидної та молочної залоз, м'яких тканин та лімфатичних вузлів.

Наші діагностичні послуги:
- УЗД (ультразвукова діагностика)
- двомірне УЗД плоду
- Акушерське УЗД (скринінг вагітних)
- УЗД плода на ранніх термінах вагітності
- УЗД молочних залоз
- УЗД щитовидної залози
- УЗД органів черевної порожнини
- УЗД судин УЗД сечостатевої системи

Досвід наших лікарів УЗД доповнюється високим класом обладнання фірми Toshiba, що використовується, визнаного золотим стандартом ультразвукових і допплерівських досліджень.

УЗД при вагітності

Рекомендовані показання. Для всіх бажаючих пройти УЗД в акушерстві скринінгові терміни. Оптимальний для динамічного спостереження за розвитком вагітності та виключення прихованих ускладнень.

- Визначення кількості плодів.
- Визначення передлежання плода.
- Локалізація плаценти, її товщина, структурність (І – ІІІ).
- Визначення кількості навколоплідної рідини (норма, маловоддя, багатоводдя).
- Визначення терміну вагітності за розмірами органів плода та їх зрілості.
- Виявлення грубих вад розвитку плода (II – III триместр вагітності).
- Діагностика статі плода (ІІ-ІІІ триместр вагітності).
- Доплерометричне дослідження (за показаннями).
- Дослідження для виключення вроджених вад розвитку. На будь-якому терміні – для пацієнток з підвищеною увагою до здоров'я дитини. Оптимальний за будь-яких ускладнень на протязі вагітності, включаючи ускладнення у стані здоров'я вагітної.
- Повна анатомо-морфологічна та функціональна оцінка стану плода з виявленням переважної більшості вроджених вад розвитку. При необхідності розрахунок маси та зростання плоду. Доплерометричне дослідження (за показаннями).

Методичні прийоми, що використовуються, здійснюються фахівцями тільки найвищої кваліфікації та дозволяють виключити більшість відомих захворювань та вад розвитку плоду, включаючи дрібні. Це дослідження включає унікальні методики вивчення структур мозку, серця, легенів, шлунково-кишкового тракту, нирок, обличчя, кістково-м'язової системи плода та т.д., а так само обов'язково - колірне допплерівське картування судин плоду для виявлення самих незначних відхилень.