Дуже дивно бачити, як багато пацієнтів досі не знають про те, що зараз більшість операцій можна виконувати щадним способом, без розрізу, з коротким періодом відновлення та з мінімальною ймовірністю утворення спайок та рецидивів. У ПМЦ більшість операцій виконується лапароскопічним (малоінвазивним) способом.

Лапароскопія - це огляд черевної порожнини через отвір у черевній стінці з допомогою оптичної системи лапароскопа. Операція здійснюється під контролем ендовідеокамери, зображення з якої транслюється на кольоровий монітор із шестикратним збільшенням, за допомогою спеціальних інструментів, що вводяться всередину через невеликі отвори – проколи діаметром близько 5 мм.

Лапороскопічний метод ідеально підходить для видалення каменів жовчного міхура - найпоширенішою хворобою, на яку страждають близько 30% жінок і 10% чоловіків старше 50 років. Мало хто знає, що цей болісний біль у правому підребер'ї може бути вилікуваний швидко і безболісно для людини.

Крім того, фахівці Південного медичного центру використовують лапароскопію і для інших операцій планового характеру, таких як:

- Видалення апендициту
- Видалення гриж
- Видалення доброякісних утворень
- Ендовазальна лазерна коагуляція вен
- Лікування доброякісних кіст яєчників
- Усунення спайкового процесу
- Усунення вогнищ ендометріозу
- Відновлення прохідності маткових труб
- Лікувальні пертубації маткових труб
- Стерилізація

... а також для точнішого діагностичного обстеження внутрішніх органів пацієнта.
Для проведення лапароскопічних операцій на ПМЦ використовується сучасне лазерне обладнання, яке застосовується при варикозному розширенні вен, ерозії шийки матки тощо. Такі операції виконуються під місцевою анестезією, у своїй на тілі немає рубців, і термін перебування у стаціонарі вбирається у 1-2 дня.
Дивитися відеоДля лікування багатьох хронічних захворювань, спричинених ослабленням імунітету (зокрема, бронхіальної астми, аутоімунних, серцево-судинних захворювань, вірусного гепатиту, цукрового діабету, ендотоксикозу...) у нашій клініці застосовується методПлазмоферез (Очищення крові). Це пряме видалення із внутрішнього середовища отруйних речовин, у якому молекули токсичних речовин видаляються разом із плазмою - рідкої частиною крові. Курс лікування зазвичай складається з 3-5 послідовних процедур, що проводяться через день або два дні на третій, тобто. триває близько двох тижнів.

Для проведення плазмоферезу в нашій клініці використовується апарат«Гемос-ПФ», який володіє оптимальним поєднанням клінічної ефективності, підвищеної безпеки, високої надійності, компактності та мобільності та забезпечує якісне та безпечне ведення процедури.У нашій клініці проводиться лікування гінекологічних захворювань. Зокрема, ми надаємо безболісне лапароскопічне лікування доброякісних кіст яєчників.

Лікування проводиться не лише за допомогою оперативного втручання, а й консервативними методами.

Наша основна спеціалізація це:

- Лікування безпліддя
- Лікування доброякісних кіст яєчників
- Лікування запальних захворювань органів малого тазу
- Лікування захворювань, що передаються статевим шляхом
- Лікування захворювань шийки матки
- Лікування гормональних порушень
- Лікування хронічних болів у ділянці малого тазуУ Південному Медичному Центрі проводяться консультації при урологічних захворюваннях та чоловічому безплідді, малоінвазивні операції при аденомі простати (ТУР простати), при кістах нирок, операції при захворюваннях статевих органів та при варикоцелі.

Прийом веде уролог вищої категорії Рябоха Олександр Сергійович.Для вибору оптимального способу лікування ми проводимо ретельне діагностичне обстеження з використанням сучасних медичних технологій. За допомогою унікального УЗД-апарату преміум класу фірми Toshiba ми проводимо ультразвукове дослідження черевної порожнини, органів малого тазу, сечостатевої системи, щитовидної залози, молочної залози, лімфатичної системи та судин.

Ми також надаємо високоякісне УЗД при вагітності (Фетометрія з доплерометрією плода).