Питання: Доброго дня, поясніть, будь ласка, чим відрізняються лазерні операції від звичайних і які операції у Вас проводяться цим методом?

відповідь: Добрий день! Операції з використанням лазерного випромінювання відрізняються безболісністю, відсутністю післяопераційних реактивних явищ, гарним гемостазом, стерилізуючою дією, а також високою точністю впливу. Вони мають відмінний косметичний ефект, виконуються під місцевою анестезією та не вимагають тривалої госпіталізації хворого. З введенням лазерних технологій у ПМЦ ми почали виконувати операції при варикозному розширенні вен - ендовенозна лазерна коагуляція вен. Ця операція є альтернативою традиційної венектомії.

Питання: Доброго дня мене цікавить вартість лапароскопічної операції з видалення кісти яєчника, скільки днів займає перебування в стаціонарі. Заздалегідь дякую.

відповідь: Добрий день! Вартість операції залежить від особливостей та обсягу оперативного втручання (у середньому становить 1700 грн). Термін перебування у стаціонарі близько 3 днів. Операція проводиться з використанням сучасного наркозу швидкої дії.

Питання: Ми є мешканцями миколаївської області і дуже хочемо потрапити на прийом до Хотіна Олександра Яковича, коли краще це зробити, і які аналізи треба мати при собі?

відповідь: Доброго дня, Ви можете або записатися за телефоном (0512)253280, Вам призначать день і час коли краще приїхати, або ж у будь-який будній день у другій половині дня. Наші координати вказані у розділі КОНТАКТИ
Якщо ви звертаєтеся з приводу холециститу (каменів у жовчному міхурі), то при собі краще мати висновок УЗД, за бажання УЗД обстеження можна пройти в нашій клініці. Загалом бажано захопити Ваші аналізи та медичні довідки за останній час, якщо такі є. Приїжджайте, ми на Вас чекаємо!

Питання: Скажіть, будь ласка, чи потрібно видаляти жовчний міхур під час лапароскопії, чи можна видалити лише каміння?

відповідь: Під час виконання лапароскопічної холецистектомії проводиться видалення всього жовчного міхура, такий метод є єдиним загальноприйнятим у всій Європі. Видалення каміння можливе із загальної жовчної протоки (при холедохолітіазі), на жаль, ця методика в нашій клініці поки не використовується.

Питання: Доброго дня, підкажіть, будь ласка, коли саме показано діагностичну лапароскопію як метод лікування безпліддя? І чи можна зробити таку операцію у вас у ПМЦ?

відповідь: Доброго дня, при обстеженні безплідних жінок лапароскопія показана в таких випадках:
- при вторинному безплідді (після вагітностей та пологів);
- після операцій на матці, трубах, яєчниках;
- при болючих місячних після нормальних менструацій;
- при незрозумілій безплідності після виключення чоловічого фактора, непрохідності маткових труб, гормональних порушень;
Лапароскопія є одночасно і лікувальним втручанням, при якому видаляють осередки ендометріозу тазу і повертають жінці здатність мати дитину. У нас у клініці ми проводимо такі операції, будемо раді допомогти Вам.

Питання: Доброго дня, мені 29 років, у мене питання до гінеколога, я лікуюся від безпліддя, мені порадили перевірити прохідність маткових труб. Чи можна пройти таке обстеження у вашій клініці? Дякую.

відповідь: Доброго дня, в нашій клініці можна діагностувати непрохідність маткових труб за допомогою діагностичної лапароскопії, при необхідності ми відразу ж виробляємо відновлення прохідності. Також за допомогою апарату УЗД ми виробляємо ехогістеросальпінгографію, це теж один з методів перевірити прохідність маткових труб і таким чином допомогти вирішити Вашу проблему.

Питання: Доброго дня, мені нещодавно прооперували пахвинну грижу, скажіть, коли можна займатися сексом після такої операції?

відповідь: Доброго дня, перш за все, важливо пам'ятати, що відновлення організму після операції, суворо індивідуально для кожного пацієнта, не існує стандартних термінів. Відновлення статевого життя, в середньому після таких операцій, можливо, не раніше ніж через 14-15 діб.

Інші питання та відгуки