Шановні миколаївці та гості міста!

Ми раді, що Ви звернулися за допомогою саме до нас, тому що все, що стосується здоров'я нам не байдуже. Наш хірургічний центр вже понад 7 років залишається єдиною клінікою малоінвазивної хірургії та гінекології в нашому місті. Ми готові будь-якої миті допомогти кожному, хто звернеться до нашого центру.

Директор ПМЦ, Хотіна Олена Ростиславівна
Південний Медичний Центр – це сучасна клініка хірургії та гінекології, яка надає широкий спектр послуг за доступними цінами. Нами успішно проведено вже понад 8000 хірургічних операцій (переважно лапараскопічним методом). Нашими клієнтами є не лише мешканці Миколаєва, а й багатьох інших міст України.
До Ваших послуг комфортабельні одномісні, двомісні палати, палата інтенсивної терапії з цілодобовим наглядом. У палатах є окремий санвузол, телевізор, кондиціонер та інші зручності. Ми зробили все для того, щоб процес повернення до нормального повноцінного життя приніс Вам задоволення.
Наш центр оснащений новим, сучасним обладнанням, яке дозволяє проводити діагностику більш ретельно та точно, а також проводити лікування швидко, безпечно, безболісно та недорого. У наших операційних використовується обладнання найкращих західних виробників: Olympus, Siemens та Stryker. Для оперативних втручань застосовуються лазерні технології. УЗД проводиться на апараті преміум класу Toshiba.